6 סיבות לצאת מאזור הנוחות שלך ולהתחיל לנסוע לבד

טיולי סולו צוברים פופולריות במהירות. מספר האנשים שלראשונה בחייהם ניסו לנסוע למקום כלשהו ללא חברים או קרובי משפחה, יותר מהכפיל את עצמו במהלך השנים האחרונות. ומסיבה טובה: אפילו חופשת סולו קצרה עוזרת לפתח מיומנויות שימושיות שתוכלו להשתמש בהן בחיי היומיום.

1. אתה לומד לסמוך רק על עצמך.

אתה תהיה יותר מאורגן. לא יהיה איש בקרבת מקום שיסחוב עבורכם את הכביסה. או שתצטרך לעשות את זה בעצמך או להשלים עם העובדה שהבגדים שלך מריחים ונראים גרוע יותר.

תלמד איך לנהל כספים. אם לא תעקבו אחרי הכסף, אז בקרוב מאוד ייגמר לכם.

שמרו על עצמכם ועל החפצים שלכם – רק אתם אחראים לבטחונכם.

2. אתה מתחיל לחוות רגשות חיים.

אתה עלול להרגיש חסר אונים ומותש יותר מפעם אחת. אפשר לשכוח את התיק ולהתחיל לחשוב ברצינות לוותר על הכל, לחזור הביתה ולצאת לטיול משפחתי רגיל.

אבל יחד עם כל הרגשות השליליים, שמחה והתרגשות אמיתיות יתגלגלו עליך. בסופו של דבר, אתה תבין שלא העולם סביבך גורם לרגשות, אלא אתה עצמך.

בנסיעה לבד תלמדו לחוות את הרגעים הנפלאים של חייכם תוך שמירה על צניעות. תוכל לחוות רגשות במלואם ולהתחיל להבין מה באמת גורם להם.

3. אתה לומד לתקשר עם אנשים

תוכלו לפגוש אנשים שונים לחלוטין ולפתח מיומנויות חברתיות ורגשיות לאורך הדרך. לאחר מכן ניתן להשתמש בהם בכל מקום.

בקרוב תלמד איך לנהל שיחה רגועה ונעימה עם נציגי הבנק, גם אם שיחה זו קשורה לעובדה שאינך יכול לגשת לחשבונך. עם נכונות הרבה יותר גדולה, העובדים יבואו לעזרתו של אדם מאוזן.

כשהגעת למקום לסוף השבוע, אתה יכול ליצור במהירות חברים ואפילו מערכות יחסים. יהיה לכם עם מי ללכת לפסטיבל או ללכת למסעדה שמזמן רציתם לבקר בה.

גם אם אתה נוסע לבד, אתה לא תמיד צריך להיות לבד.

תוכלו לפתח מיומנויות תקשורת עם אנשים הדוברים שפות אחרות. גם אם אתה לא מתכוון ללמוד ברצינות שפה זרה, אתה תמיד יכול ללמוד את היסודות שלה. את השאר אפשר להשיג עם שפת גוף, רמזים חזותיים וסבלנות. אתה רק צריך להתגבר על הפחד להיראות טיפש.

תתחיל לשים לב יותר לאותות הגוף שאתה יכול לשלוח בטעות. אז תתחיל לעבוד על היציבה שלך וללמוד איך לגשת לאנשים בצורה שתגרום להם יותר לשוחח איתך.

4. אתה עושה מסלול משלך

כמטייל בודד, תבחין כיצד ההחלטות שלך הופכות לתוכניות. אתה לא צריך לחכות לאף אחד, למהר או לדחות את הטיול שלך פשוט כי מישהו שינה את דעתו לגבי הנסיעה איתך. עכשיו גורלך בידיים שלך.

5. אתה מבין כמה קטן בהשוואה לעולם

העולם ענק. לא מדובר רק בגודל פיזי, אלא בחשיבות של אנשים ובנכונותם לעזור לך. זה דבר אחד לדבר על זה, דבר אחר לגמרי לחוות את זה בעצמך.

כשאתה רואה כמה כוכב הלכת שלנו ענק וכמה אנשים נדיבים בו, אתה מבין את כל גדולתו.

6. אתה הופך בטוח יותר

כשאתם נוסעים, אתם מבינים כמה התחזקתם בהשוואה לרגע שבו נעלתם לראשונה תרמיל וסגרתם את הדלת מאחוריכם. היית במצבים דינמיים, מסוכנים ואפילו בלתי נתפסים – והתמודדת עם כל זה.

בדקתם את עצמכם ואתם יודעים למה אתם מסוגלים. ואתה יודע שאתה יכול להתמודד עם כל מה שכל כך פחדת ממנו כשתכננת לראשונה טיול סולו.

קרא גם:

30 מבנים אדריכליים מדהימים. וכל זה באפריקה!

סקס במטוס: איך ליהנות בגובה של 10 אלף מטרים