11 דוגמאות לאוכל מגעיל במטוס

איזו מהדורה? טיולים עורכים מדי שנה סוג של "תחרות" בין הקוראים על תמונות המנות הגרוע ביותר שקיבלו במטוסים. זה כבר יצא לאור תפריט גיהנום של 2019: מסלורי עוף ועד פאי אבן, מוגש בגובה של 10,000 מטר. ראוי לציין שלא כל המנות הן ממחלקת תיירים: גם העסקים אינם חפים מפשע.

ארוחות בוקר

נוסע של Ryanair עשה טעות איומה והזמין ארוחת בוקר אירית. האופציה נלמדה כ"דרך הטובה ביותר להתחיל את היום שלך" – ככל הנראה, התכוון לצום בכך. המנה מורכבת מוופלים לחים של תפוחי אדמה, פטריות מצומקות ופודינג לבן קרוש. הקוראים כינו בעבר את Ryanair כחברת התעופה הגרועה ביותר בסך הכל – והאוכל רק מאשר את הסטטוס הזה.

עוד הפתעת בוקר לא נעימה – אבל מהספייסג'ט ההודי. כותב התמונה אומר "זו הייתה אמורה להיות חביתה, נקניקיות בגריל וחש-בראון. הטעם בערך כמו שהוא נראה."

בריטיש איירווייס הוכיחה שקשה לבשל ולהגיש ביצים כמו שצריך ויפה בגובה 10,600 מטר בדיוק כמו על הקרקע.

לשטוף על גבוה

נוסעת Norwegian Airlines הופתעה מאוד לראות כיצד העוף והפירה בארוחת הצהריים שלה ממש צפים בשמן. חזיר ההודו ובגט הגבינה השוויצרית לא היו טובים יותר: זה נראה בערך כך.

גם במחלקת עסקים, לא בלי חטא

עד כה, התמונות היו של נוסעים שטסים באקונומי – אבל זה לא אומר שתשלום יתר על מחלקה גבוהה יותר מבטיח לכם אוטומטית ארוחה טובה. הנה, למשל, מנה של בריטיש איירווייס. חתיכת עוף מיובש יתר על המידה, כרובית שרופה, כף של איזושהי תרחיץ ואורז מבושל מדי.

והנה מה שהציעו לו בדרך חזרה: כך, לדברי השף המקומי, נראית חביתה.

נראה שלנשא זה יש בדרך כלל בעיות עם מזון "משופר". הנה דוגמה נוספת: מסיבה כלשהי, למחית יש קרום קשה מסביב לקצוות, והירקות מבושלים יתר על המידה ואיבדו כל טעם.

גם לנוסע ה-BA הזה היה חסר מזל: הסטייקים והעוף נעלמו עד שהדיילת הגיעה אליו, והשאירה רק פסטה גבינה. הפסטה הייתה קרה והגבינה התקשה, כך שלא יכולתי לאכול יותר ממזלג אחד.

פאי לבנים

והנה מה שמגישים באתיהאד בטיסה מבנגקוק לאבו דאבי. התירס, השעועית והאורז היו קרים ולא מתובלים, והעוגה הייתה כל כך יבשה וקשיחה שהיא נראתה יותר כמו לבנה מאשר קינוח.

תפריט מיוחד

לנוסעים הרגילים לרוב אין הרבה ברירה, ומי שצריך תפריט מיוחד לרוב אין לו בכלל. לפניכם התפריט הכשר שהנוסע הזמין מראש מבריטיש איירווייס. הנוסע כלל לא אהב בקלה יבשה וירקות חסרי טעם: לדבריו, כל נתח דג היה צריך להוסיף תרד כדי שאיכשהו ניתן יהיה לאכול אותו.

חוויתם אוכל מגעיל במטוסים? ספר לנו על זה בתגובות!

קרא גם 🧐

7 פריצות לחיים שיעזרו לך לשרוד טיסה ארוכה

מה לעשות אם אתה מאבד את המסמכים שלך בזמן נסיעה לחו"ל