כיצד לקבל החזר כספי עבור סיורים ברוסיה בשנת 2022

מאז 2020, המדינה מנסה לתמוך בתיירות פנים. אחת הדרכים היא להחזיר חלק מהכסף שהוצא בחופשה ברוסיה. ב-18 בינואר 2022, חדש שלב תוכניות שבגינן אתה יכול לקבל קאשבק תייר. בואו להבין איך להשתתף.

כמה כסף יוחזר

Cashback הוא 20% מהעלויות, אך לא יותר מ-20 אלף עבור תשלום אחד. במקביל, ניתן להשתתף בתכנית מספר בלתי מוגבל של פעמים. וניתן להשתמש בו.

למשל, אם תקנו כרטיס ב-80 אלף, אז 16 יוחזרו לכם, אם ב-100 אלף – אז 20. אבל דמיינו שאתם יוצאים לטיול עם ארבעה אנשים והולכים לישון בחדרים שונים. במקרה זה, הכל מוזמן ומשולם על ידי אדם אחד. הכרטיס עולה 140 אלף, כלומר, החזר כספי יהיה 20 אלף רובל. אבל אם תערכו סיור בנפרד לכל זוג, כבר יחזרו 28 אלף – 20% מכל עסקה.

אילו טיולים מתאימים לקבלת קאשבק תיירים ב-2022

התוכנית חלה על הזמנת מלון או קניית סיור מוכן עם לינה. אבל אנחנו חוזרים: רק ברוסיה, קבלת קאשבק לטיול לחו"ל לא יעבוד. במקביל, ניתן יהיה ללון גם בבית מלון וגם בהובלה ייעודית, למשל בתא של ספינת תענוגות או קרון רכבת.

כשאתם מתכננים את החופשה שלכם, קחו זאת בחשבון.

תאריכי נסיעות

כדי לקבל קאשבק, עליך לצאת לטיול לפני ה-30 באפריל. עונת השיא מתחילה במאי, ולכן הוחלט שלא לתמוך בתיירים בתקופה זו. אנשים יקנו כרטיסים בכל מקרה, ללא גירוי נוסף. אבל מאוקטובר התוכנית מובטחת קורות חיים.

הפלגות הן חריגות. במקרה זה, תוכנית הקאשבק חלה על טיולים שיימשכו עד ה-1 ביוני. כך גם לגבי טיולים בהם ישנים תיירים ברכבות.

תנאי רכישה

עליך לשלם עבור הסיור או המלון עד 12 באפריל כולל.

משך הטיול

יש לבלות לפחות שני לילות במלון. אם הסיור שולם במלואו, אזי נחשבות גם לינות בהובלה: באניות, רכבות, אוטובוסים.

כיצד לקבל החזר כספי עבור מלונות וסיורים ברוסיה בשנת 2022

אתה צריך להיות הבעלים של כרטיס Mir שהונפק על ידי בנק שמשתתף בתוכנית. בספיישל מופיעה רשימה של מוסדות מתאימים אֲתַר. מתאים גם כרטיס Co-badged, כלומר פועל במספר מערכות תשלום. כל אחר אינו אופציה. ליתר דיוק, אתה יכול לשלם עבור הטיול, אבל אל תצפה להחזר כספי.

זה לא משנה אם שמות בעל הכרטיס והתייר זהים. אפשר לקנות סיור לקרוב משפחה או חבר. אבל את הקאשבק יקבל מי ששילם.

האלגוריתם הוא הבא.

1. רשום את כרטיס Mir בתוכנית הנאמנות

אתה יכול לדלג על שלב זה אם עשית אותו בעבר. אם לא, אז השתמש ב- אֲתַר.

2. בחרו סיור או מלון המשתתפים בתכנית

אתה יכול לעשות את זה באתר worldtravel.rf. משם כבר תצטרכו לעבור לעמוד של המלון או מפעיל הטיולים. בתהליך, אל תהסס לבדוק שוב ולהבהיר האם הצעה מסוימת אכן זכאית לתוכנית ה-cashback לנסיעות.

עם זאת, אתה יכול לשלם עבור מלון או סיור ישירות אם אתה בטוח שהקאשבק חל עליהם. "עולם הנסיעות" הוא רק חלון ראווה שבו מבצעים נאספים במקום אחד.

על מה להסתכל

3. שלם עבור המוצר הנבחר

כפי שאתה זוכר, רק כרטיס העולם יתאים. היא צריכה לשלם עבור סיור או מלון באינטרנט. לא ניתן להעביר כסף מהכרטיס הרצוי רק בחלק מהטיול. כל שאר השיטות לא יעבדו כדי לקבל החזר כספי.

מתי ואיפה יגיע קאשבק לסיורים ברוסיה ב-2022

Cashback יוחזר לכרטיס Mir בו השתמשת בעת הרכישה. זה חייב לקרות בתוך חמישה ימי עבודה לאחר התשלום עבור הסיור או המלון.

מה קורה לנסיעות קאשבק אם אתה מבטל את הטיול שלך

את הכסף יהיה צורך להחזיר. הם יילקחו מהכרטיס באופן אוטומטי. אם שינית את ההזמנה שלך, אך המחיר נשאר זהה ולא היה ביטול של הרכישה, ההחזר הכספי יישאר במלואו. אם במקביל יוחזר לך חלק מהסכום עבור הסיור או המלון, אזי ההחזר הכספי יימחק ממנו באופן יחסי.

מה עוד צריך לקחת בחשבון כשמתכננים טיול

בדוק שוב את עלות הסיור או החדר המשתתפים בתוכנית. לפעמים קורה שיש הצעות דומות שאינן זכאיות ל-cashback. ומתברר שהם משתלמים יותר גם אם לוקחים בחשבון את העובדה שלא יחזירו לך כלום עבורם.

קרא גם 🚃🚗🚢


*פעילויות של Meta Platforms Inc. והרשתות החברתיות שלה פייסבוק ואינסטגרם אסורות בשטח הפדרציה הרוסית.

"סנט רובל": אסף ממים ובדיחות על העלייה החדה בדולר ובאירו

4 תכונות פסיכולוגיות שמונעות ממך לצאת מעוני