6 בנקים שבהם אתה יכול לקבל כרטיס UnionPay

UnionPay היא מערכת תשלום בינלאומית שנוצרה בסין. בעזרת כרטיסי UnionPay, הרוסים יכולים לשלם בחו"ל ולשלם בחנויות מקוונות זרות. נכון, לא בכל מקום, אז עדיף לברר מראש איך הדברים באתר או ביעד מסוים. אבל כרטיסי מאסטרקארד, ויזה ו-JCB שהונפקו ברוסיה אינם פועלים כלל במדינות אחרות. אז עבור רבים, UnionPay יכולה להיות חלופה.

כרטיסים של מערכת תשלום זו מבטיחה לשחרר בנקים רוסיים רבים. וחלקם, להיפך, הפסיקו להנפיק אותם, ללא יכולת להתמודד עם הביקוש המוגבר. אז עדיין אין הרבה הצעות. אנו מבינים היכן אתה יכול להשיג כרטיס UnionPay ובאילו תנאים.

המידע תקף במועד פרסום הטקסט.

1. רוסלחוזבנק

הבנק מציע כרטיס מיר משותף – UnionPay, שיעבוד בשתי מערכות התשלום. הוא מונפק כחלק ממוצר Own Card. עבורה, אתה יכול לפתוח חשבון ברובלים, דולרים ויורו. הנפקת כרטיס מיידי תעלה 7.5 אלף רובל, נומינלי – 9.5 אלף.

הם מציעים החזר כספי עבור תשלומים בכרטיס. ישנן שתי תוכניות תגמול לבחירה:

  1. קאשבק לכל דבר – 2-4% תלוי בהוצאות החודשיות.
  2. קאשבק 1.5% על הכל, 15% עבור קטגוריה אחת מהרשימה, 5% עבור אחת נוספת.

אתה יכול למשוך מזומנים מכספומטים של Rosselkhozbank ושותפיו בחינם. בצדדים שלישיים, תצטרך לשלם 1% מסכום העסקה עבור זה, אך לא פחות מ-150 רובל, או 3 דולר, או 2 יורו (בהתאם למטבע החשבון).

אפשרות נוספת של Rosselkhozbank היא "הכרטיס האישי". זה יעלה אותו דבר, אבל אין מערכת תגמול למחזיקים. אתה יכול להנפיק מותג משותף "Mir" – UnionPay או רק UnionPay. תחזוקה תעלה 200 רובל, או 6 דולר, או 5 יורו לשנה.

2. גזפרומבנק

הנפקת כרטיס חכם של UnionPay תעלה 15,000 רובל.

כחלק מתוכנית התגמול, הבנק מציע את האפשרויות הבאות:

  • קאשבק 1.5% על הכל.
  • קאשבק 1% על הכל ועד 10% בקטגוריית ההוצאה המקסימלית – זה נקבע אוטומטית.
  • מיילים לרכישות.
  • ריבית נוספת על פיקדונות בבנק.

סוג התגמול מותר להשתנות מדי חודש.

ניתן למשוך מזומן ללא תשלום בכספומטים של Gazprombank תמיד ושלוש פעמים בחודש במגבלות של 100 אלף רובל – בכספומטים אחרים, אז 1.5% מהסכום, אך לא פחות מ-200 רובל.

הנפק כרטיס →

3. סולידריות

הבנק מציע מספר כרטיסים הפועלים במערכת UnionPay בו-זמנית.

UnionPay Gold Solidarity

תחזוקה שנתית של כרטיס רובל היא 2,000 רובל או ללא תשלום אם יש פיקדון או הלוואה בבנק. ברוסיה, אתה יכול למשוך עד 500 אלף לחודש ללא עמלה בכל כספומט. פעולות משיכת מזומנים זרות כפופות לעמלה של 1.7%, אך לא פחות מ-250 רובל.

הם מבטיחים לצבור ריבית על יתרת החשבון בהוצאה מ-15 אלף לחודש: 9% לסכומים מ-15 עד 300 אלף; 7% – מ-300 אלף.

ניתן להנפיק את הכרטיס לחשבון מטבע – באירו או ביואן. תחזוקה שנתית – 20 יורו או 300 יואן. ברוסיה, אתה יכול לפדות בחינם עד 7.5 אלף יורו ליום או עד 150 אלף יואן לחודש. עבור פעולות דומות בחו"ל תצטרכו לשלם 1.7% עמלה עבור חשבון אירו, אך לא פחות מ-2 דולר, עבור חשבון ביואן – 2%, אך לא פחות מ-3 יואן.

UnionPay/MIR Solidarity

ניתן להנפיק כרטיס משותף ברובל או במטבעות אחרים – אירו, יואן. התנאים זהים לאלו של "UnionPay Gold Solidarity".

UnionPay Diamond Solidarity

זהו כרטיס פרימיום, כך שהשירות השנתי עולה יותר: 6,000 רובל בשנה, או 40 יורו, או 600 יואן. אתה יכול למשוך עד 1 מיליון ליום, עד 1.5 מיליון לחודש מחשבון רובל ללא עמלה. עבור מט"ח – 35 אלף יורו ליום, 300 אלף יואן לחודש.

התנאים למשיכת מזומנים בחו"ל דומים לכרטיסים קודמים, למעט יואן – כאן העמלה תהיה 1.7%.

הם מבטיחים לצבור עד 10% בשנה על יתרת חשבון הרובל.

4. בנק הדואר

כרטיס Vezdedokhod, הפועל במערכת התשלומים UnionPay, יונפק תמורת 5,000 רובל. השירות הוא בחינם אם אתה מוציא מ -10 אלף לחודש, אחרת – 399 רובל לחודש.

עם הכרטיס ניתן לקבל בונוסים: 1% על כל הקניות ו-3% בתשלום עבור סחורות ושירותים בחנויות ביגוד והנעלה, מסעדות ובתי קפה.

אתה יכול למשוך כסף מכספומטים של Pochtabank בחינם. בצדדים שלישיים, העמלה תהיה 1% מסכום העסקה, אך לא פחות מ-100 רובל.

בנוסף, Pochtabank מציעה להנפיק כרטיס וירטואלי "Online 2.0 UnionPay" ללא תשלום. הבנק מבטיח החזר כספי של עד 12% במסגרת תוכנית צ'אנס. כדי לגלות את האחוז המדויק, עליך לנחש את המספר ולהטיל קוביות וירטואליות באפליקציה לנייד. אם המספרים תואמים, ההחזר הכספי יהיה שווה למספר הנסתר. בעתיד, הם מבטיחים את ההזדמנות להשיג פלסטיק, אבל עדיין לא ידוע באילו תנאים.

5. פרימסוטסבנק

ניתן לקשר כרטיס UnionPay לחשבון ברובל או יואן. פתיחתו תעלה 5,000 רובל או 300 יואן. תחזוקה עולה 500 רובל או 30 יואן לחודש. יתרת הכספים תזוכה ב-3% עבור חשבון רובל ו-0.5% עבור חשבון ביואן.

אתה יכול לקבל מזומן מכספומטים של Primsotsbank ללא תשלום. בצדדים שלישיים – עם עמלה של 3% מסכום העסקה, אך לא פחות מ-300 רובל.

אבל הניואנס העיקרי הוא שלפרימסוטסבנק יש טריטוריה קטנה מאוד של נוכחות – Primorsky Krai וכמה ישויות סמוכות. עם זאת, יש גם סניף במוסקבה.

6. בנק "זניט"

הוא נכנס לרשימה הזו מראש, כי עד כה הוא השעה את הנפקת כרטיסי UnionPay. נכון לעכשיו, הבנק יכול לבצע הזמנה מוקדמת בלבד. אבל כרטיסים יונפקו לא לפני חודש מאי. לשחרורם ייקח 1,200 רובל, אם התעריפים לא ישתנו.

קרא גם 💳💶❓

7 כרטיסי חיוב מיר עם שירות חינם

סקר: על אילו סרטים הייתם ממליצים לרומם את מצב הרוח?